Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku

Jesteśmy szkołą nr 1 - zbuduj z nami swoją przyszłość


Strona główna Archiwum Konkursy Nauczyciele Dla maturzystów


Nabór 2017/2018


Oferta edukacyjna


Regulamin rekrutacji


Podanie do szkoły


Dokumenty do druku


Materiały promocyjne


Formularz kontaktowy


Jak do nas trafić


Klasy, pracownie, ...


Dokumenty szkoły

 

Kontakty


Plan lekcji


Plan dyżurów


Wykaz podręczników


Wychowawcy klas


Statut


Punkty za zachowanie


Agendy szkoły

 

Pedagog szkolny


Internat


Świetlica


Samorząd uczniowski


Zajęcia praktyczne


Wolontariat


Materiały dydaktyczne


Historia szkoły
BIP


Szkolny System Bezpieczeństwa


Organizacja wycieczek szkolnych


Zdjęcia szkoły


Nasi partnerzy

 

Przydatne linki

  


Statystyki

  


DNI OTWARTE W ZSP NR 1 W KŁODZKU

31.03-01.04.2017. 

Dodano: 23.03.2017 r.

Finał strefy

W dniu dzisiejszym odbył się finał strefy w piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna została wicemistrzem w pokonanym polu zostawiając drużyny KSP i szkoły z Ziębic, natomiast zwyciężyła drużyna z Świdnicy. Gratulujemy zawodnikom i trenerom sukcesu!


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 17.03.2017 r.

Relacja z XIII Pielgrzymki młodzieży

17 marca w piątkowy poranek o godz. 6:00 nasza młodzież maturalna udała się wraz naszymi księżmi katechetami ks. Michałem Jelonkiem, ks. Sebastianem Nawrockim i Panią Magdaleną Haładyj na XIII Pielgrzymkę Maturzystów Diecezji Świdnickiej. Było nas ok. 2 tys. osób. Wraz z młodzieżą przybył bp diecezji Ignacy Dec.


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 17.03.2017 r.

Wycieczka klasy I BTL

Dnia 17.03 klasa I btl pod opieką Pani Magdaleny Kinel i Pani Ireny Szczepankiewicz brała udział w lekcji muzealnej " Marianna Orańska, a Ziemia Kłodzka"


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 14.03.2017 r.

Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt !

10.03. 2017r.odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt- – op. A. Dereń Półfinał ZSP 1 Kłodzko - Chrobry Kłodzko 13 : 5. Finał ZSP 1 Kłodzko - LO Bystrzyca Kłodzka 11 : 8. I miejsce ZSP 1, kpt. Jowita Boruczkowska. Wyróżnienie – Klaudia Tarnowska –bramka. Gratulujemy mistrzostwa !!!!


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 14.03.2017 r.

„Wybierz życie – pierwszy krok”

W marcu i kwietniu realizowany jest w naszej szkole ogólnopolski program edukacyjny „Wybierz życie – pierwszy krok”, dotyczący profilaktyki raka szyjki macicy i zakażeń HPV.
Zajęcia - wśród dziewcząt klas pierwszych - przeprowadzi nasza pielęgniarka
p. mgr Halina Wawrowska.. Celem zajęć będzie m. in. podniesienie świadomości zagrożenia rakiem szyjki macicy i innych chorób wywoływanych zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV).
Więcej informacji o programie: www.pierwszykrok.edu.pl

 

 

 

Dodano: 14.03.2017 r.

LEKCJA MUZEALNA

Dnia 13.03.2017r. uczniowie klasy 3a TB pod opieką p. Ireny Szczepankiewicz uczestniczyli w lekcji muzealnej „ Z dziejów Kłodzka”. Historię swojego miasta od czasów Średniowiecza młodzież poznawała na wystawie zlokalizowanej w podziemnych korytarzach Muzeum Ziemi Kłodzkiej.


 

 

 

Dodano: 14.03.2017 r.

Mistrzowie powiatu w piłce ręcznej

Dobra passa podtrzymana, drużyna ZSP nr 1 w Kłodzku zdobyła mistrzostwo powiatu w piłce ręcznej. Gratulujemy drużynie i Pani Alicji Dereń.


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 09.03.2017 r.

Dzień Kobiet w "Budowlance"

Samorząd szkolny razem z opiekunami P.A.Markowską i P.A.Satławą zorganizował Dzień Kobiet, którego głównym punktem były wybory Mis i Mistera ZSP nr 1 w Kłodzku. Poniżej fotorelacja z imprezy.


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 09.03.2017 r.

Zdobywcy strefy wałbrzyskiej- GRATULUJEMY!!!

Nasze dziewczęta: Adrianna i Martyna zwyciężyły w finale strefy wałbrzyskiej z Ząbkowicami a Daniel z Krzyśkiem ograli Strzegom!! Dwa złota. W finale brało udział osiem zespołów dziewcząt i chłopców. W pokonanym polu zostały szkoły z Wałbrzycha, Świdnicy, Dzierżoniowa. Gratulujemy!!!!


Galeria zdjęć

 

 

Dodano: 07.03.2017 r.

Szkolenie klas mundurowych ZSP nr 1 w Kłodzku

W poniedziałek 06 marca 2017 r. blisko 100 uczniów z klas mundurowych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku szkoliło się w 22 Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej. Szkolenie odbyło się w ramach Planu Współpracy z Organizacjami i Partnerami Społecznymi oraz w ramach realizacji Porozumienia o współpracy. W tym roku jest to pierwsze z wielu zaplanowanych szkoleń z młodzieżą ze szkół mających podpisane porozumienie z 22 kbpg. Uczniowie przeszli trening musztry indywidualnej i zespołowej oraz samoobrony. Odważniejsi ochotnicy, po instruktażu udzielonym przez żołnierzy z 22 kbpg, mogli spróbować swoich sił pokonując elementy Ośrodka Sprawności Fizycznej. Następnie instruktorzy zaprezentowali młodzieży budowę broni oraz składanie i rozkładanie karabinka Beryl 5,56 mm, uczniowie próbowali swoich sił strzelając z karabinków paintball oraz wykorzystując laserowy symulator strzelań „Czantoria”. Szczególne podziękowania należą się żołnierzom 2 kompanii zmechanizowanej, którzy odpowiedzialni byli za zabezpieczenie całego wydarzenia. Koordynacja szkolenia, tekst i zdjęcia por. Damian Antonik

 


Galeria zdjęć

 

 

 

Dodano: 07.03.2017 r.

Europa nasz dom - Działania samorządu terytorialnego

 


Galeria zdjęć

3 marca 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku, odbył się finał VI Konkursu Powiatowego dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pt. ”Europa nasz dom. Działania samorządu terytorialnego. Jury do finału zakwalifikowało trzy drużyny na szczeblu gimnazjalnym i trzy drużyny na szczeblu ponadgimnazjalnym. Uczniowie startowali w dwóch konkurencjach. W pierwszej odpowiadali na pytania dotyczące organizacji samorządu terytorialnego w Polsce. Po teście nadszedł czas na finałową konkurencję pod nazwą Osiągnięcia samorządu w oczach młodego człowieka. Finaliści przedstawili działania (projekty) podjęte w przeszłości przez samorząd (gminy lub powiatu), których realizacja według ich opinii, wpłynęła korzystnie na poprawę sytuacji młodzieży/ludności w gminie w której mieszkają. Finalistą na etapie szkół gimnazjalnych została drużyna z Zespołu Szkół w Międzylesiu. II miejsce zajęło Gimnazjum z ZSO im. B. Chrobrego w Kłodzku. Na etapie szkół ponadgimnazjalnych : I miejsce zajęła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza z Nowej Rudy. II miejsce drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. II miejsce zajęła drużyna z Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości. Jury oceniało formę prezentacji, treść merytoryczną, mocne i słabe strony przedstawionego projektu. Na finalistów czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Patronat nad konkursem i nagrody ufundowali: Poseł na Sejm RP Monika Wielichowska, Poseł na Sejm RP Michał Dworczyk, Starosta Powiatu Kłodzkiego, Burmistrz Miasta Kłodzka i Dyrektor ZSP 1 w Kłodzku. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie finansowe. Natomiast młodzieży gratulujemy osiągniętych wyników i kreatywności.

Magdalena Zaremba

 

 

Wizyta w Leroy Merlin

Dodano: 05.03.2017 r.

 

Wizyta w Leroy Merlin

W dniu 2.03.2017 r. uczniowie kl. I a ZSZ- kierunek monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - B.5 w ramach zajęć praktycznych wraz z wychowawcą klasy P. mgr Cecylią Kasprzak udali się do Leroy Merlin w Kłodzku. Celem było zapoznanie się z nowościami materiałowymi, które stosuje się do robót wykończeniowych.

 

 

 

Dodano: 03.03.2017 r.


Galeria zdjęć

Wyniki I etapu Olimpiady Budowlanej MWSliT

Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczniowie naszej szkoły:

Tomasz Szubarczyk, Beata Dobis, Sandra Ambroziak, Radosław Rejsz, Paulina Cenarska, Tomasz Piech, Jakub Kostecki, Patryk Borukało, Grzegorz Gąsiorowski, Marek Stefańczyk, Piotr Pękosz, Anna Kuźlak, Konrad Jadwisieńczak, Zbigniew Pawłowski, Mateusz Herba, Armin Nowak, Jakub Staszków,

zakwalifikowali  się do drugiego etapu Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Na tym etapie uczniowie zmierzą się z testem wielokrotnego wyboru, tym razem będzie to 20 pytań. Drugi etap rozpoczyna się 28 lutego i trwa do 26 marca. Z najlepszą 60-tką z całego kraju spotkamy się już 4 kwietnia 2017 roku w siedzibie uczelni.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

 

 

 

Dodano: 02.03.2017 r.

 

I miejsce w powiecie gratulujemy!!!

Martyna Midura, Adrianna Studniarz i Weronika Kulig wygrały w finale Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym, pokonując dziewczęta z Chrobrego.

 

„Tropem Wilczym”

Dodano: 01.03.2017 r.

 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

„Tropem Wilczym”

26 lutego 2017 Twierdza Kłodzko

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

 

„Tropem Wilczym”

Dodano: 02.02.2017 r.

 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

„Tropem Wilczym”
26 lutego 2017 Twierdza Kłodzko

formularz_rejestracyjny_uczestnika_klodzko_2017.docx

plakat_tropem_wilczym_klodzko_2017.pdf

regulamin_bieg_tropem_wilczym_2017.pdf

 

Moja przyszłość

Dodano: 10.02.2017 r.

 

"Moja przyszłość to Europa - zagraniczne staże zawodowe".

Uczniowie klas II technikum budowlanego i zasadniczej szkoły zawodowej wzięli udział w stażach w firmach budowlanych w Niemczech. Projekt nosi nazwę "Moja przyszłość to Europa - zagraniczne staże zawodowe" Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Nasza młodzież zebrała bardzo dobre opinie i godnie reprezentowali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku i Powiat Kłodzki.
Projekt organizowany był przez Fundację "Learn Co".

Więcej informacji tutaj...


II Konferencja zawodowa

Dodano: 10.02.2017 r.

 II Konferencja zawodowa

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku odbyła się druga konferencja poświęcona promocji kształcenia zawodowego. Relacja w TV Kłodzka poniżej.

„PROMOCJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W POWIECIE KŁODZKIM” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. W trakcie konferencji dyrektor Rafał Olecha; Członek Zarządu Powiatu Piotr Marchewka; Prezes WSSE „INVEST-PARK” Maciej Badora; Wiceprezes Krzysztof Drynda oraz menadżer ds. HR, Magdalena Ryż z UMICORE AUTOCAT POLAND podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia klasy patronackiej : klasa laboratoryjna( technik analityk). Dzięki współpracy uczniowie naszej szkoły będą objęci opieką merytoryczną ze strony firmy oraz będą odbywali praktyki zawodowe w nowoczesnym zakładzie pracy. Jest to kolejny krok w celu uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej i nowa ścieżka rozwoju zawodowego dla gimnazjalistów z powiatu kłodzkiego.

Więcej informacji tutaj...


Kampania zimowa II CTLM :)

Dodano: 10.02.2017 r.

 Kampania zimowa II CTLM :)

W aurze zimowej klasa mundurowa II C z wychowawcą P. Agata Krosta-Fil i P. Mariuszem Pochylskim przeprowadzili zajęcia w terenie. Fotorelacja poniżej.

Więcej informacji tutaj...


OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dodano: 07.02.2017 r.

Dzień Patrona Szkoły

ZSP nr 1 w Kłodzku

im. prof. Wacława Żenczykowskiego

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła klasa I A ZSZ monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, wychowawca mgr Cecylia Kasprzak.

 

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Kliknij poniżej i obejrzyj zdjęcia Tomka Naumowicza

 

 

Wycieczka dydaktyczna

Dodano: 03.02.2017 r.

 Wycieczka dydaktyczna Amazon, Wrocław

3 lutego uczniowie klas logistycznych i technikum prac biurowych Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku w ramach zajęć zawodoznawczych brali udział w zajęciach logistycznych na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu oraz odwiedzili centrum magazynowe firmy Amazon.

Więcej informacji tutaj...


„Tropem Wilczym”

Dodano: 02.02.2017 r.

 II KONFERENCJA ZAWODOWA

"PROMOCJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W POWIECIE KŁODZKIM"

 

 

"Ławkowiec"

Dodano: 02.02.2017 r.

 

Ukazał się najnowszy 22 numer naszej gazetki szkolnej "Ławkowiec".

Serdecznie zapraszamy do lektury, również w wersji elektronicznej, w formacie pdf.

Kliknij obrazek powyżej.

 

Przygotowania do egzaminu

Dodano: 02.02.2017 r.

 Przygotowania do egzaminu potwierdzającego

kwalifikacje zawodowe B.5 i B.7

kl. I a ZSZ i III a ZSZ

foto i tekst:

mgr Cecylia Kasprzak

 

"STUDNIÓWKA 2017"

Dodano: 01.02.2017 r.

 "STUDNIÓWKA 2017"

 

Koszykówka

Dodano: 24.01.2017 r.

 Dnia 20.01.2017 odbyły się zawody w koszykówkę chłopców na sali KCKSIR. Nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce i tym samym zdobyli tytuł wicemistrza powiatu. Gratulujemy!

 

KOSZYKARKI ZSP nr 1 MISTRZYNIAMI POWIATU

Dodano: 18.01.2017 r.

 KOSZYKARKI "BUDOWLANKI" MISTRZYNIAMI POWIATU !!!!!

W dniu dzisiejszym koszykarki naszej szkoły ZSP nr 1 w Kłodzku zajęły w pierwsze miejsce w mistrzostwach powiatu. W finale rozgromiły LO Chrobry 32:12. Wyróżniającymi zawodniczkami były: Sylwia "Siwa" Olejniczak, Natalia Drosdz i Martyna Żelek. Drużynę prowadziła Pani Alicja Rogala. Gratulujemy!!!!

Więcej informacji tutaj...


SStudniówka 2017

Dodano: 17.01.2017 r.

 Studniówka 2017

Więcej informacji tutaj...


BRĄZOWE MEDALISTKI POWIATU

Dodano: 13.01.2017 r.

 BRĄZOWE MEDALISTKI POWIATU

W piątek 13.01.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt w których nasza drużyna zajęła III miejsce na podium w składzie : Błaszko Katarzyna, Witos Paulina, Kozioł Agnieszka, Stasiewicz Aleksandra, Petrus Joanna, Drosdz Natalia. Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Więcej informacji tutaj...


""Kłodzcy Szperacze"

Dodano: 12.01.2017 r.

 "Kłodzcy Szperacze"

W siedzibie Fundacji “Razem Możemy Więcej“ dnia 11 stycznia 2017 r. odbyło się wręczenie Grantów III edycji Konkursu „Szkoła w działaniu“. Magdalena Zaremba, Jarosław Błauta wraz z uczennicami klasy I LO Dagmarą Hybsz, Wiktorią Gol, Natalią Brzezowska i Marceliną Gniazdowską tworzącymi grupę Kłodzcy Szperacze - złożyli projekt zawierający wystawę fotograficzną Kłodzka w okresie powojennym i prelekcję historyczną dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Kłodzcy Szperacze zdecydowali się zorganizować wystawę fotograficzną i prelekcję nt. „Kłodzko w kadrze w okresie powojennym“, aby ożywić wśród młodzieży przynależność do „małej ojczyzny“ i wzmocnić poczucie dumy z naszego miasta. Projekt będzie realizowany od lutego do czerwca 2017 roku. Dziękujemy za przyznanie grantu!

Więcej informacji tutaj...


Warsztaty biologiczno- chemiczne

Dodano: 12.01.2017 r.

 Udział 6 latków w warsztatach biologiczno- chemicznych

Więcej informacji tutaj...


 

 

 Obóz szkoleniowy

Dzięki staraniom wicedyrektora Jacka Szczepańskiego pojawiła się możliwość wyjazdu młodzieży na obóz szkoleniowy do Kętrzyna (Centrum Szkolenia Straży Granicznej). Termin obozu 19.02-23.02.2017, koszt 320 zł - więcej szczegółów w załączeniu. Zapisy dla chętnych do 20.01.2017.

 

 

 

 Projekt Apki ++ dla uczniów ZSP nr 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jasełka w "Budowlance"

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami samorządu i nauczycielami przedstawili przygotowaną inscenizację wigilijną. Gościliśmy na przedstawieniu nie tylko nauczycieli, uczniów ale także przedstawicieli jednostki wojskowej z Kłodzka, emerytowanych pracowników z wnukami i byłą Dyrekcje szkoły. Wszyscy, byli zachwycenie aranżacją i gratulujemy profesjonalnego przygotowania uroczystości.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Wigilia w klasie IA ZSZ kierunek monter zabudowy i robót wykończeniowych/ tapicer-krawiec, wych. mgr Cecylia Kasprzak

 

 

 

 

 Wigilia w internacie ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu dzisiejszym mieszkańcy internatu przygotowali uroczystą kolację. Było tradycyjne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i barszcz z uszkami, czas płynął w domowej atmosferze.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Sprawdź kiedy masz egzamin

czesc pisemna styczen.pdf

czesc praktyczna styczen luty.pdf

 

 

 

 

 Zajęcia praktyczne

Uczniowie klas zawodowych w ramach praktyk odnawiają pomieszczenia w przedszkolu i pod kierunkiem Pana Zbigniewa Bilińskiego przygotowali szopkę na jasełka.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Szlachetna Paczka

W tym roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku zorganizował Szlachetną Paczkę dla pana Andrzeja, który samotnie wychowuje Martę (6 l.) i Rafała (7 lat). Wśród najważniejszych potrzeb znajdowały się środki czystości, pościel oraz odzież zimowa dla dzieci.
10 grudnia nasza szkoła zakończyła zbiórkę na szlachetną paczkę. Zebrane dary (29 paczek) zostały spakowane i przeniesione do centrum wolontariatu. W tym roku robiliśmy paczkę dla P. Andrzeja i jego dzieci. Bardzo dziękujemy zaangażowanym osobą i społeczności szkolnej za dar serca. Dzieci P. Andrzeja Marta i Rafał przygotowali dla nas niespodziankę- grafika na zdjęciach.

 

 

Zapraszamy

Msza święta w intencji zmarłych nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku, odbędzie się w dniu 15 grudnia 2016 roku o godz.: 17.00 w kościele  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku.

 


 

 

 Spotkanie z podróżnikiem Piotrem Horzelą

Parę dni temu w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów ZSP nr 1 w Kłodzku z podróżnikiem Piotrem Horzelą. W trakcie prelekcji P. Piotr przedstawił materiał zdjęciowy z wielu podróży np. zdjęcia z Antarktyki. W fascynujący sposób opowiadał o swoich podróżach i zachęcał młodzież do rozwijania własnych pasji.

Zobacz pozostałe zdjęcia


 

 

 Prezent dla schroniska dla zwierząt w Kłodzku.

Uczniowie klasy tapicer ZSP nr 1 w Kłodzku wraz z opiekunem grupy P. M.Opiłką, przedstawicielami firmy KPM Meble Kłodzko i WSSE Wałbrzych przekazali Fundacji pod Psią Gwiazdą wykonane przez siebie "posłania" dla psów i drewniane domki dla kotów. Gratulujemy postawy!!!!

Zobacz pozostałe zdjęcia

 

 

 

 Gratulacje dla Martyny Zelek

Gratulacje !!!!! dla Martyny Zelek, która zdobyła dwa złote medale w kategorii +60 kilogramów (junior) podczas rozgrywanego w Tarczynie Pucharu Europy w sztukach walki.

Cały artykuł tutaj:

http://dkl.doba.pl/artykul/klodzki-herakles-na-podium-pucharu-europy-/10001/15

 

 

 

 

 Obóz mundurowy w Bolesławcu...

Wysiłek, zmęczenie i słowa z boku "dawaj dasz radę", na końcu satysfakcja, zadowolenie.

Musicie to zobaczyć

 

 

 

 

 II Turniej Mikołajkowy

w obiektywie Tomka Naumowicza

W dniu 9 grudnia odbył się II Turniej Mikołajkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. W zaciętej rywalizacji brało udział 16 drużyn z poszczególnych klas. W tym roku pierwsze miejsce ponownie zdobyła klasa IV btl, której wychowawcą jest P. Rafał Olecha gratulujemy!!!!

 

 

 

 

POWER

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Europa dla ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie w ramach projektu finansowanego przez Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Uczniowie klas trzecich technikum zapoznali się z założeniami projektu w ramach którego będą realizowali praktyki zawodowe we Włoszech i na Malcie.

 

 

 

 

 Nasza Szkoła organizuje Szlachetną Paczkę

W tym roku Nasza Szkoła organizuje Szlachetną Paczkę dla pana Andrzeja, który samotnie wychowuje Martę (6 l.) i Rafała (7 lat). Wśród najważniejszych potrzeb znajdują się środki czystości, pościel oraz odzież zimowa dla dzieci.
Rzeczy zbieramy do 9 grudnia.
Przydadzą się również kartony, papier ozdobny.
Mile widziani uczniowie chętni do pakowania i oklejania paczek oraz transportu do magazynu w dniu finału (10 grudnia).
Pozdrawiam serdecznie,
(wszelkich informacji udziela psycholog szkolny Barbara Gąbka)

 

 

 

 Olimpiada ZUS " Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach ......."

29.11.2016 r. odbyła się kolejna edycja Olimpiady ZUS " Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach" w której brali udział uczniowie z klas I, II i III. Największą ilość punktów uzyskali: Jessika Kotfas, Jakub Lewczyński i Nikola Bednarkiewicz. (są to zdjęcia z sali 3C) 1.12.2016 r. odbyła się XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości- hasło przewodnie " Przywództwo w biznesie". (są to zdjęcia z auli C) Opiekunem olimpiad była Pani Magdalena Haładyj

 

 

 

 

 Warsztaty w zakresie ociepleń budynków

W dniu 24 XI w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie odbyły się warsztaty w zakresie jakości wykonywania ociepleń budynków. Uczestniczyli w warsztatach nauczyciele praktycznej nauki zawodu: P. M. Opiłka, P.B. Sroka i P. Z. Biliński. Zdobyta wiedza pozwoli na lepsze przygotowanie uczniów klas budowlanych w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

 

 

 

 Praktyki klas zawodowych.....

Uczniowie klas zawodowych pod opieką B. Sroki pomagają w remontach Przedszkola nr 1 w Kłodzku. Uczniowie w ramach praktyk montują panele podłogowe oraz wykonują prace malarskie.

.
 

 

 

 Gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

W dniu 30 listopada na uroczystej gali w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju uczennice naszej szkoły Gabriela Drozd z klasy II technik logistyk profil mundurowy i Gabriela Morończyk z klasy II liceum ogólnokształcące oddział integracyjny odebrały dyplomy stypendysty Prezesa Rady Ministrów z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka i Wicewojewody Dolnośląskiego Kamila Zielińskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

.
 

 

Dodano: 04.07.2015 r.

 

Ułóż, jeśli potrafisz.

 

Zobaczcie!

 

Zobaczcie!

Jedna z naszych czterech pracowni komputerowych (sala 105A). Prezentacja wykonana przez ucznia technikum budowlanego.

 

 
Wyszukaj na stronie


Zobacz nasz kanał naSzkoła w mediach


Film promujący naszą szkołę


Gazetka szkolna ŁAWKOWIEC 


Warto tam być!