Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku

Jesteśmy szkołą nr 1 - zbuduj z nami swoją przyszłość


Strona główna Archiwum Konkursy Nauczyciele Dla maturzystów


Dokumenty szkoły

 

Kontakty


Plan lekcji


Plan dyżurów


Wykaz podręczników


Wychowawcy klas


Statut


Punkty za zachowanie


Agendy szkoły

 

Pedagog szkolny


Internat


Świetlica


Samorząd uczniowski


Zajęcia praktyczne


Wolontariat


Materiały dydaktyczne


Historia szkoły


Nabór 2016/2017


Oferta edukacyjna


Regulamin rekrutacji


Podanie do szkoły


Dokumenty do druku


Materiały promocyjne


Formularz kontaktowy


Jak do nas trafić


Klasy, pracownie, ...BIP


Szkolny System Bezpieczeństwa


Organizacja wycieczek szkolnych


Zdjęcia szkoły


Nasi partnerzy

 

Przydatne linki

  


Statystyki


""Kłodzcy Szperacze"

Dodano: 12.01.2017 r.

 "Kłodzcy Szperacze"

W siedzibie Fundacji “Razem Możemy Więcej“ dnia 11 stycznia 2017 r. odbyło się wręczenie Grantów III edycji Konkursu „Szkoła w działaniu“. Magdalena Zaremba, Jarosław Błauta wraz z uczennicami klasy I LO Dagmarą Hybsz, Wiktorią Gol, Natalią Brzezowska i Marceliną Gniazdowską tworzącymi grupę Kłodzcy Szperacze - złożyli projekt zawierający wystawę fotograficzną Kłodzka w okresie powojennym i prelekcję historyczną dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Kłodzcy Szperacze zdecydowali się zorganizować wystawę fotograficzną i prelekcję nt. „Kłodzko w kadrze w okresie powojennym“, aby ożywić wśród młodzieży przynależność do „małej ojczyzny“ i wzmocnić poczucie dumy z naszego miasta. Projekt będzie realizowany od lutego do czerwca 2017 roku. Dziękujemy za przyznanie grantu!

Więcej informacji tutaj...


 

 

 Obóz szkoleniowy

Dzięki staraniom wicedyrektora Jacka Szczepańskiego pojawiła się możliwość wyjazdu młodzieży na obóz szkoleniowy do Kętrzyna (Centrum Szkolenia Straży Granicznej). Termin obozu 19.02-23.02.2017, koszt 320 zł - więcej szczegółów w załączeniu. Zapisy dla chętnych do 20.01.2017.

 

 

 

 Projekt Apki ++ dla uczniów ZSP nr 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jasełka w "Budowlance"

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami samorządu i nauczycielami przedstawili przygotowaną inscenizację wigilijną. Gościliśmy na przedstawieniu nie tylko nauczycieli, uczniów ale także przedstawicieli jednostki wojskowej z Kłodzka, emerytowanych pracowników z wnukami i byłą Dyrekcje szkoły. Wszyscy, byli zachwycenie aranżacją i gratulujemy profesjonalnego przygotowania uroczystości.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Wigilia w klasie IA ZSZ kierunek monter zabudowy i robót wykończeniowych/ tapicer-krawiec, wych. mgr Cecylia Kasprzak

 

 

 

 

 Wigilia w internacie ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu dzisiejszym mieszkańcy internatu przygotowali uroczystą kolację. Było tradycyjne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i barszcz z uszkami, czas płynął w domowej atmosferze.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Sprawdź kiedy masz egzamin

czesc pisemna styczen.pdf

czesc praktyczna styczen luty.pdf

 

 

 

 

 Zajęcia praktyczne

Uczniowie klas zawodowych w ramach praktyk odnawiają pomieszczenia w przedszkolu i pod kierunkiem Pana Zbigniewa Bilińskiego przygotowali szopkę na jasełka.

Cała fotorelacja tutaj

 

 

 

 Szlachetna Paczka

W tym roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku zorganizował Szlachetną Paczkę dla pana Andrzeja, który samotnie wychowuje Martę (6 l.) i Rafała (7 lat). Wśród najważniejszych potrzeb znajdowały się środki czystości, pościel oraz odzież zimowa dla dzieci.
10 grudnia nasza szkoła zakończyła zbiórkę na szlachetną paczkę. Zebrane dary (29 paczek) zostały spakowane i przeniesione do centrum wolontariatu. W tym roku robiliśmy paczkę dla P. Andrzeja i jego dzieci. Bardzo dziękujemy zaangażowanym osobą i społeczności szkolnej za dar serca. Dzieci P. Andrzeja Marta i Rafał przygotowali dla nas niespodziankę- grafika na zdjęciach.

 

 

Zapraszamy

Msza święta w intencji zmarłych nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku, odbędzie się w dniu 15 grudnia 2016 roku o godz.: 17.00 w kościele  pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kłodzku.

 


 

 

 Spotkanie z podróżnikiem Piotrem Horzelą

Parę dni temu w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów ZSP nr 1 w Kłodzku z podróżnikiem Piotrem Horzelą. W trakcie prelekcji P. Piotr przedstawił materiał zdjęciowy z wielu podróży np. zdjęcia z Antarktyki. W fascynujący sposób opowiadał o swoich podróżach i zachęcał młodzież do rozwijania własnych pasji.

Zobacz pozostałe zdjęcia


 

 

 Prezent dla schroniska dla zwierząt w Kłodzku.

Uczniowie klasy tapicer ZSP nr 1 w Kłodzku wraz z opiekunem grupy P. M.Opiłką, przedstawicielami firmy KPM Meble Kłodzko i WSSE Wałbrzych przekazali Fundacji pod Psią Gwiazdą wykonane przez siebie "posłania" dla psów i drewniane domki dla kotów. Gratulujemy postawy!!!!

Zobacz pozostałe zdjęcia

 

 

 

 Gratulacje dla Martyny Zelek

Gratulacje !!!!! dla Martyny Zelek, która zdobyła dwa złote medale w kategorii +60 kilogramów (junior) podczas rozgrywanego w Tarczynie Pucharu Europy w sztukach walki.

Cały artykuł tutaj:

http://dkl.doba.pl/artykul/klodzki-herakles-na-podium-pucharu-europy-/10001/15

 

 

 

 

 Obóz mundurowy w Bolesławcu...

Wysiłek, zmęczenie i słowa z boku "dawaj dasz radę", na końcu satysfakcja, zadowolenie.

Musicie to zobaczyć

 

 

 

 

 II Turniej Mikołajkowy

w obiektywie Tomka Naumowicza

W dniu 9 grudnia odbył się II Turniej Mikołajkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku. W zaciętej rywalizacji brało udział 16 drużyn z poszczególnych klas. W tym roku pierwsze miejsce ponownie zdobyła klasa IV btl, której wychowawcą jest P. Rafał Olecha gratulujemy!!!!

 

 

 

 

POWER

Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Europa dla ZSP nr 1 w Kłodzku

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie w ramach projektu finansowanego przez Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój. Uczniowie klas trzecich technikum zapoznali się z założeniami projektu w ramach którego będą realizowali praktyki zawodowe we Włoszech i na Malcie.

 

 

 

 

 Nasza Szkoła organizuje Szlachetną Paczkę

W tym roku Nasza Szkoła organizuje Szlachetną Paczkę dla pana Andrzeja, który samotnie wychowuje Martę (6 l.) i Rafała (7 lat). Wśród najważniejszych potrzeb znajdują się środki czystości, pościel oraz odzież zimowa dla dzieci.
Rzeczy zbieramy do 9 grudnia.
Przydadzą się również kartony, papier ozdobny.
Mile widziani uczniowie chętni do pakowania i oklejania paczek oraz transportu do magazynu w dniu finału (10 grudnia).
Pozdrawiam serdecznie,
(wszelkich informacji udziela psycholog szkolny Barbara Gąbka)

 

 

 

 Olimpiada ZUS " Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach ......."

29.11.2016 r. odbyła się kolejna edycja Olimpiady ZUS " Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach" w której brali udział uczniowie z klas I, II i III. Największą ilość punktów uzyskali: Jessika Kotfas, Jakub Lewczyński i Nikola Bednarkiewicz. (są to zdjęcia z sali 3C) 1.12.2016 r. odbyła się XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości- hasło przewodnie " Przywództwo w biznesie". (są to zdjęcia z auli C) Opiekunem olimpiad była Pani Magdalena Haładyj

 

 

 

 

 Warsztaty w zakresie ociepleń budynków

W dniu 24 XI w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie odbyły się warsztaty w zakresie jakości wykonywania ociepleń budynków. Uczestniczyli w warsztatach nauczyciele praktycznej nauki zawodu: P. M. Opiłka, P.B. Sroka i P. Z. Biliński. Zdobyta wiedza pozwoli na lepsze przygotowanie uczniów klas budowlanych w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

 

 

 

 Praktyki klas zawodowych.....

Uczniowie klas zawodowych pod opieką B. Sroki pomagają w remontach Przedszkola nr 1 w Kłodzku. Uczniowie w ramach praktyk montują panele podłogowe oraz wykonują prace malarskie.

.
 

 

 

 Gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

W dniu 30 listopada na uroczystej gali w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju uczennice naszej szkoły Gabriela Drozd z klasy II technik logistyk profil mundurowy i Gabriela Morończyk z klasy II liceum ogólnokształcące oddział integracyjny odebrały dyplomy stypendysty Prezesa Rady Ministrów z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka i Wicewojewody Dolnośląskiego Kamila Zielińskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

.
 

 

 

 Nasi siatkarze mistrzem powiatu !!!!

W dniu 30 listopada siatkarze " Budowlanki" zdobyli mistrzostwo powiatu. W drodze do finału pokonali drużyny Kudowy i Bystrzycy natomiast w finale byli zdecydowanie lepsi od drużyny KSP. Drużyna w składzie: M. Bańka,G. Fagasiński, B. Piękoś, G.Janowicz, G. Gieshaimer, K. Herda, M. Muzalewski, A. Haras, K. Wnęk, P. Urban i K. Lewicki pod opieką T. Węglarza i A. Rogali gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki za półfinał strefy, który odbędzie się w Wałbrzychu....

Więcej zdjęć tutaj...


 

 

 Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego

Gabrysia Drozd uczennica ZSP nr 1 w Kłodzku II klasy technikum logistycznego o profilu mundurowym została przedstawicielką naszego powiatu w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego - gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 IV edycja Olimpiady Budowlanej

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w IV edycji Olimpiady Budowlanej organizowanej przez MWSLiT we Wrocławiu. Wydarzenie to z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży technikum budowlanego. W dniu dzisiejszym w ramach pierwszego etapu test przez Internet rozwiązywali uczniowie kl. III A TB.

Etap szkolny olimpiady zorganizował mgr inż. Jerzy Budziński.

 

 

 

 

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie, którzy przyniosą 25 listopada (piątek) pluszowego misi (min. 20 cm wys.) nie będą pytane oraz są zwolnione z niezapowiedzianych kartkówek.

Przy okazji zobaczcie i posłuchajcie

 

 

 

 

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości młodzież naszej szkoły odwiedziła Urząd Skarbowy, gdzie uczestniczyła w szkoleniu z zakresu podstawowych aspektów w kontekście rozpoczynania działalności gospodarczej, elektronicznej formy składania zeznań podatkowych w praktyce. W kolejnym dniu udaliśmy się do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych gdzie młodzież dowiedziała się czym są ubezpieczenia społeczne i jakie są zasady składania dokumentów ubezpieczeniowych, zasady rozliczania i opłacania składek oraz jak korygować dokumenty ubezpieczeniowe.

Wydarzenie zorganizowała Pani Magdalena Haładyj.

Więcej zdjęć tutaj...


 

 

 

10 rocznica erygowania Parafii Wojskowej w Garnizonie Kłodzko

W dniu 21 listopada przedstawiciele klas mundurowych i poczet sztandarowy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku brali udział w uroczystych obchodach 10 rocznicy erygowania Parafii Wojskowej w Garnizonie Kłodzko, której Proboszczem jest ks. kpt. dr Sebastian Piekarski. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił Biskup Polowy Wojska Polskiego J. E. gen. bryg. dr Józef Guzdek.

 

 

 

 

Wycieczka integracyjna do

Ośrodka Rehabilitacji "Jerzy dla Jeży" w Kłodzku

Wycieczka integracyjna klas I monter zabudowy/tapicer krawiec oraz technik budownictwa wraz z wychowawcami mgr Cecylią Kasprzak i mgr inż. Jolantą Borewicz. Wycieczka miała na celu integrację młodzieży uczącej się różnych kwalifikacji zawodowych ale o wspólnej idei, jak niesienie pomocy potrzebującym.

 

 

 

 

 

Zajęcia praktyczne klasy pierwszej ZSZ tapicer/krawiec w zakładzie Steinhoff KPM Kłodzko

Zajęcia praktyczne poza szkołą klasy pierwszej ZSZ tapicer/krawiec w zakładzie Steinhoff KPM Kłodzko. Nauczyciel/opiekun P. Marek Opiłka, W dniu 17.11.2016 r. z wizytą do zakładu przybyli wicedyrektorzy P. Mariusz Bieszke, P. Jacek Szczepański oraz wychowawczyni klasy Cecylia Kasprzak. W zakładzie panuje miła atmosfera. Uczniowie są bardzo zadowoleni. Praktyki profesjonalnie organizuje kierownictwo zakładu Pani Senator czuwając nad wykonywaniem przez uczniów naszej szkoły zadań praktycznych zgodnie z BHP.

 

 

 

 

Krew - dar życia

Fotorelacja Tomka Naumowicza

 

 

 

 

11 listopada w ZSP nr 1 w Kłodzku - Telewizja Kłodzka

Uroczysty apel przygotowany przez Pana Piotra Skipirzepę i Panią Izę Kapitan na 11 listopada oraz pokaz uczniów klas mundurowych przygotowanych przez Pana Mariusza Pochylskiego z uczniami klas mundurowych.

 

 

 

 

"Olimpiadzie wiedzy i wartości w sporcie”

Nadeszła w naszej szkole 8.11.2016 emocjonująca chwila. Oto uczniowie naszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 uczestniczyli w zorganizowanej przez ks. Michał Jelonka i ks. Sebastiana Nawrockiego "Olimpiadzie wiedzy i wartości w sporcie” . Do etapu wojewódzkiego w Opolu awansowali:
I. Miejsce Adrian Kopacz kl.4bTL
I. Miejsce Paweł Słabickikl. 4bTL
II. Miejsce Sebastian Mazur kl. 4bTL
III. Miejsce Mateusz Wojtkowiak kl. 4bTL
IV. Miejsce Rafał Dżendżera kl. 1aLO
IV. Miejsce Kinga Jaszewska kl. 1aLO
V. Miejsce Karolina Janoszek kl. 1aLO
Etap wojewódzki 30 listopada 2016 w Opolu, życzymy powodzenia !!!
ks. Michał Jelonek


 

 

 

 

 

Pokaz walki wręcz

Pokaz sprawnościowy klas mundurowych
ZSP nr 1 w Kłodzku
 

Pokaz przygotował Pan Mariusz Pochylski
 


Film J. Budziński

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Pomoc przy noszeniu szafek

Szkoła podstawowa nr 3 w Kłodzku. Uczniowie ZSP nr 1 w Kłodzku pomagają przy noszeniu szafek do szatni.

 

 

Uroczysta przysięga!

Dodano: 11.11.2016 r.

 

Uroczysta przysięga!

11 listopada 2016 roku uczniowie klas mundurowych

ZSP nr 1 w Kłodzku w ramach obchodów
Święta Odzyskania Niepodległości
 złożyli uroczystą przysięgę.

 

Chwila podniosła, wzruszająca, ale dająca też prawo powiedzieć:

"Mamy wspaniałą młodzież w naszej szkole,

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku".

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tej uroczystości.

 

  Film: J. Budziński

 

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć

 

 

 

Zaproszenie

 
 

Serdecznie zapraszamy

 rodziców, uczniów, pracowników i przyjaciół naszej szkoły na uroczyste

ślubowanie klas mundurowych ZSP nr 1 w Kłodzku,

które odbędzie się w ramach obchodów

Święta Odzyskania Niepodległości

w dniu 11 listopada 2016 roku w Kłodzku

Przyjdźcie, musicie tu być, to kolejne doniosłe wydarzenie w życiu naszej szkoły

Pełen program poniżej

 

 

 

 

 

 

11 listopada

98. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Galeria zdjęć z uroczystego apelu

W świetlicy szkolnej można zapoznać się z gazetką ścienną tematycznie związaną z

 98. Rocznicą Odzyskania Niepodległości

Gazetkę, pod opieką P. mgr I. Budzińskiej wykonała uczennica kl. I e TPB Natalia Kurdziel

 

Zdjęcia: mgr inż. J. Budziński


 

 

 

  " EKSPEDYCJA ORLĄT 2016"

W dniach 22-31 X Nikol Bednarkiewicz oraz Joanna Petrus uczestniczyły w szkoleniu Bielsku Białej. Poniżej relacja Nikol -22 października 2016 r., godz. 7,05 … wyjechałyśmy z Kłodzka i tak zaczęło się najpiękniejsze przygoda naszego życia …(zobacz więcej)

 

 

 

 

  Wyjście klasy 1 et do Urzędu Skarbowego

Zdjęcia z wyjścia klasy 1 et w dniu 4 listopada do Urzędu Skarbowego

Celem spotkania było:

-wybór formy opodatkowania działalności gospodarczej,
-wypełnianie deklaracji PIT-37
Organizatorem była Pani Magdalena Haładyj
 

 

 

 

  RAJD Z KSIĄŻKĄ

Dnia 28.10.2016r. klasa Ia LO pod opieką p. Ireny Szczepankiewicz uczestniczyła w II Rajdzie z Książką zorganizowanym przez Kłodzką Szkołę Przedsiębiorczości. Uczniowie odwiedzili bibliotekę publiczną, pedagogiczną i naukową. Następnie oglądaliśmy wystawę „Wkręceni w książkę”, oraz zwiedzaliśmy zabytki Kłodzka. Na zakończenie w Muzeum Ziemi Kłodzkiej przedstawiciele różnych szkół czytali fragmenty ulubionych książek. Naszą szkołę reprezentowała Dagmara Hybsz.

 

 

 

 

 

  Zajęcia praktyczne kl. III TB

murarz-tynkarz

pod kierunkiem Pani mgr Cecylii Kasprzak

 

 

 

 

 

  Klasa I ZSZ pomaga w porządkowaniu posesji szkoły, opiekun Pani mgr Cecylia Kasprzak

 

 

 

 

 

 

Autor materiału Pani mgr Cecylia Kasprzak


 

 

 

ZSP nr 1 w Kłodzku wspiera ogólnopolską akcję:

OKULARY DLA AFRYKI

W terminie do 4 listopada 2016r. zbierane są okulary korekcyjne, tzw. plusy i minusy oraz okulary przeciwsłoneczne!

Jeśli ktoś posiada zbędne okulary prosimy o przyniesienie do szkoły!

Etui nie podlegają zbiórce.

Jak przygotować okulary ?

Zapakujmy je w foliowe woreczki śniadaniowe, przed tym umyjmy je w płynie do naczyń i opiszmy moc szkieł na karteczce.

Zbiórka jest prowadzona w sali 116 A.

Dziękujemy w imieniu potrzebujących !

 

 

 

 

 

  Zajęcia praktyczne kl. II TB i III ZSZ

Wykonywanie posadzki korytarzowej z płytek terakotowych

pod kierunkiem P. Bogusława Sroki

 

 

 

 

 

  Zajęcia praktyczne I a ZSZ monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (B.5)

Montaż ściany działowej o konstrukcji pojedynczej z jednostronnym jednowarstwowym poszyciem płytami g-k.

Prowadzący zajęcia mgr Cecylia Kasprzak

 

 

 

 

 

  Klasa III ZSZ

Zajęcie praktyczne - robimy podłogi.

 

 

 

 

  Dzień Nauczyciela - zdjęcia (Dagmara Hybsz 1al)

 

Technik budownictwa

Dodano: 18.10.2016 r.

 

  Technik budownictwa

Zajęcia praktyczne w klasie II A TB pod opieką Pana Marka Opiłki. Esencja budownictwa murarstwo pierwsza kwalifikacja zawodowa.

 

 

 

 

  Nasi w teatrze

10 października uczennice klasy Ie TPB – Jagoda Bałut, Marzena Kukułka, Ola Sorska, Ola Stasiewicz i Wiktoria Stefańska wraz z wychowawczynią p. M. Perczyńską miały okazję obejrzeć widowisko teatralne pt: Lalka na podstawie powieści B. Prusa w wykonaniu Teatru Polskiego z Bielska – Białej. Spektakl ten zorganizowany został w ramach projektu Teatr Polska przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uczennice dobrowolnie postanowiły wziąć udział w tym wyjątkowym święcie teatru, mimo że pozytywistyczna powieść jest im jeszcze nieznana. Na scenie można było obejrzeć 21 aktorów odtwarzających 30 postaci w 48 scenach. Niewątpliwie była to dosyć oryginalna adaptacja tekstu B. Prusa, prowokująca do rozmyślań nad sensem życia i wartościami, na których należy się skupić .

 

 

 

 

  KLASY MUNDUROWE W 22 KARPACKIM BATALIONIE PIECHOTY GÓRSKIEJ

W dniu dzisiejszym młodzież klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych w 22 Karpackim Batalionie Piechoty Górskiej w Kłodzku. Pogoda była taktyczna i zajęcia przebiegały bez zakłóceń.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Prezentacja narzędzi

Dodano: 18.10.2016 r.

 

  Prezentacja narzędzi

 

 

Wycieczka integracyjna

Dodano: 17.10.2016 r.

 

  Wycieczka integracyjna kl. I ZSZ

Dnia 12 października klasa I ZSZ, pod opieką Pani mgr Cecylii Kasprzak, która jest wychowawczynią klasy, uczestniczyła w wycieczce integracyjnej. Impreza udana, przeprowadzona w sympatycznej atmosferze.

 

Podsumowania Erasmusa+

Dodano: 13.10.2016 r.

 

  Podsumowania Erasmusa+

Dnia 13 października w auli budynku C odbyło się podsumowanie projektu Erasmus + realizowanego przez naszą szkołę. Z tej okazji w murach szkoły gościliśmy koordynatorów projektu , byli też wszyscy uczniowie biorący udział projekcie praktyk zagranicznych, nauczyciele i dyrekcja szkoły. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali dokumenty potwierdzające odbycie praktyk w firmach oraz dokumenty potwierdzające odbycie szkoleń językowych.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Lekcja wiedzy o administracji

Dodano: 12.10.2016 r.

 

 "Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej"

Dnia 12.10.2016r. uczniowie klas I a LO i I B TL wraz z opiekunami Magdaleną Zarembą i Magdaleną Kinel wzięli udział w projekcie Sejmiku Dolnośląskiego nt. „Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.
Zajęcia w sejmiku były poszerzeniem i uzupełnieniem wiadomości z zakresu administracji rządowej i samorządowej w województwie dolnośląskim.

Warsztaty zakończyły się quizem wśród uczestników. Oprócz uczniów naszej szkoły byli obecni także uczniowie z dwóch szkół ze Środy Śląskiej. Quiz wygrała Dagmara Hybsz z klasy I a Liceum Ogólnokształcącego. GRATULUJEMY!

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


 

 

 Wszystkim pracownikom i uczniom naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkiego najlepszego.

 

Szlachetnej Paczki

Dodano: 12.10.2016 r.

 

Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki w rejonie Kłodzko !

 
aplikuj: WWW.SUPERW.PL
warunkiem jest ukończone 18 lat.
 
Jako SuperW będziesz:
- spotykać się z rodzinami w trudnej sytuacji i pomagać tym, dla których jest ona realną szansą na zmianę
- współpracować z darczyńcami przygotowującymi paczki
- działać w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców i transportu paczek 

daj sobie szansę przeżyć coś pięknego! 


(wszelkich informacji udziela psycholog szkolny)

 

50 Rajd Dolnośląski

Dodano: 12.10.2016 r.

 

50 Rajd Dolnośląski

 

 

Wizyta w 22 KBPG w Kłodzku

Dodano: 07.10.2016 r.

 

Spotkanie z barokiem :)

W czwartek 6 października klasa IIa LO wraz z opiekunkami p. Małgorzatą Perczyńską i p. Kamilą Szot uczestniczyła w lekcji zorganizowanej przy współudziale Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Zajęcia prowadzone były przez historyka sztuki p. Joannę Stoklasek – Michalak, która oprowadzała uczniów po kłodzkiej kolegiacie Wniebowzięcia NMP, omawiając wybrane dzieła sztuki barokowej.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Klasa mundurowa

Dodano: 10.10.2016 r.

 

Klasa mundurowa

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Tekst przysięgi

Dodano: 10.10.2016 r.

 

Tekst przysięgi klas pierwszych mundurowych

Kliknij aby powiększyć

 

Wizyta w 22 KBPG w Kłodzku

Dodano: 07.10.2016 r.

 

Wizyta w 22 KBPG w Kłodzku

Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku wraz z wychowawcami brali udział w ceremonii uroczystej przysięgi wojskowej żołnierzy służby przygotowawczej do Narodowych Sił Rezerwowych. Uczniowie wzięli również udział w uroczystej defiladzie pododdziałów wojskowych 22 KBPG w Kłodzku.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

Dodano: 07.10.2016 r.

 

VII Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

W ZSP nr 1 w Kłodzku odbyła się VII Olimpiada zorganizowana przez Powiatowe Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych funkcjonujące w naszej szkole. Była bardzo fajna atmosfera i sportowa rywalizacja i oczywiście wszyscy byli zwycięzcami.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Zajęcia w przedszkolu

Dodano: 07.10.2016 r.

 

Zajęcia w przedszkolu

W środę uczniowie klasy drugiej liceum integracyjnego realizujący materiał z zakresu biologii rozszerzonej pod opieką Pani Katarzyny Wolak przeprowadzili pokazową lekcję dla dzieci z Zespołu Przedszkolno -Żłobkowego nr 2 w Kłodzku. Było mnóstwo zabawy i pokazów z wykorzystaniem mikroskopów i multimediów. Przedszkolaki już nie mogą się doczekać kolejnego spotkania z naszymi licealistami.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


Olimpiada logistyczna

Dodano: 04.10.2016 r.

 

Olimpiada logistyczna

W dniu 4 października uczniowie klas logistycznych ZSP nr 1 w Kłodzku przystąpili do etapu szkolnego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez WSL Poznań. Trzymamy kciuki za uczestników.

Galeria zdjęć

Więcej zdjęć tutaj...


 

Dodano: 04.07.2015 r.

 

Ułóż, jeśli potrafisz.

 

Zobaczcie!

 

Zobaczcie!

Jedna z naszych czterech pracowni komputerowych (sala 105A). Prezentacja wykonana przez ucznia technikum budowlanego.

 

 
Wyszukaj na stronie


Zobacz nasz kanał naSzkoła w mediach


Film promujący naszą szkołę


Gazetka szkolna ŁAWKOWIEC 


Warto tam być!