8-10 listopada 2006 r. ZAKOPANE

W dniach 8-10 listopada 2006 odbyła się wycieczka do Zakopanego. W wycieczce uczestniczyły klasy: IV TB, III LP, II TB, oraz kilka uczniów z innych klas. Podróż trwała 7 godzin, atmosfera panująca w autobusie była przyjazna. Pierwszego dnia pobytu w Tatrach zwiedziliśmy „Morskie Oko”, droga, którą musieliśmy pokonać pieszo, była długa i męcząca, ale miała również swoje dobre strony: wspaniała pogoda i piękne widoki umilały nam trudną wędrówkę. Po powrocie z „morskiego oka”, mimo ogromnego zmęczenia, zwiedzaliśmy piękne ulice oraz sklepy pełne cudownych pamiątek. Droga była ciężka, ponieważ padał na zmianę deszcz i śnieg, oraz hulał zimny górski wiatr. W drodze powrotnej każdy z uczestników wyprawy był przemoknięty, zmarznięty i myślał tylko o ciepłym posiłku oraz gorącej herbacie. Połowę ostatniego dnia wycieczki spędziliśmy w zabytkowym i pięknym Krakowie. Na zwiedzanie miasta mieliśmy 4 godziny. Po zajęciu swoich miejsc w autobusie, nadszedł czas powrotu do domu. Każdemu było żal opuszczać zapierające dech w piersiach góry.

Maciej Madetko, Mateusz Hajłasz oraz Reszta klasy IV TB