Nabór 2018/2019
  Oferta edukacyjna Regulamin rekrutacji Podanie o przyjęcie Dokumenty do druku

17.11.2006 r. DialNet Masters konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska.

Dzisiaj odwiedził nas przedstawiciel organizatorów konkursu DialNet Masters, w trakcie spotkania zorganizowanego przez nauczycieli ZSP Nr 1 w Kłodzku: I. B., W. Bielewicza oraz J. B. uczniowie zapoznali się z zasadami  konkursu wiedzy o Internecie. Należy zaznaczyć, że nagrody są bardzo atrakcyjne: główna wygrana to wycieczka do Paryża i notebook, odtwarzacze mp3 i inne nagrody rzeczowe. W trakcie spotkania zorganizowano szybki konkurs mający pokazać, na jakie pytania uczniowie będą odpowiadali. Uczestniczyło w nim kilku uczniów, którzy odpowiedzieli na 5 pytań. Szczegóły konkursu na stronie internetowej: http://www.dialnet.pl/masters. Chętne drużyny prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli informatyki. Termin zgłaszania drużyn i uczestników indywidualnych upływa 1 grudnia 2006r.

Tekst I. B., foto: W. Bielewicz