Nabór 2018/2019
  Oferta edukacyjna Regulamin rekrutacji Podanie o przyjęcie Dokumenty do druku

20.11.2006 r. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej /etap szkolny/.

W dniu dzisiejszym w ZSP Nr 1 w Kłodzku odbyły się szkolne eliminacje do XI edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej. We wszystkich szkołach w Polsce ten etap rozpoczął się punktualnie o godzinie 12.00. Do eliminacji przystąpiło 11 uczniów klas pierwszych, drugich oraz czwartych, którzy w czasie 90 minut mieli do wypełnienia test składający się z 23 pytań dotyczących Unii Europejskiej. Organizatorami i opiekunami konkursu byli nauczyciele: K. Zambrzycka, I. Budzińska i J. B.

Laureatami, a zarazem tymi którzy awansowali do dalszego etapu są: Tomasz Sosnowski kl. 2a TB (22 pkt.) i Jakub Stemplewski 2a TB (21 pkt).

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów i dziękujemy za liczny udział.

Tekst K. Zambrzycka, I. B., foto: J. B.