„Mistrz Ortografii” 2006/2007

„Mistrzem Ortografii” 2006/2007 została w naszej szkole Agata Pilarska ucz. kl.1b LO. Wicemistrzami: Dąbrowa Anita ucz. kl. 2d LP oraz Michał Biernat ucz. kl. 2 LO.

Takie wyniki ogłosił w dniu 6 grudnia 2006 r. Dyrektor Zbigniew Armata i wręczył wyróżnionym dyplomy oraz nagrody książkowe.
Konkurs o tytuł „Mistrza Ortografii 2006/07” rozpoczął się w październiku br., odbywał się początkowo na etapie klasowym, dzięki któremu poloniści nasze szkoły wyłonili 38 uczniów z najlepszymi wynikami. Potem odbył się etap ogólnoszkolny. W marcu 2007 wszyscy wyróżnieni pojadą do Nowej Rudy, aby wziąć udział w konkursie o tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Kłodzkiego. Trzymajmy za nich kciuki!

Organizatorzy: Zespół Nauczycieli Języka Polskiego