07.12.2006 r. Wielki charytatywny Kiermasz Świąteczny w bibliotece szkolnej

Biblioteka szkolna zorganizowała, jak co roku, charytatywny kiermasz świąteczny. Do nabycia są przepiękne ozdoby i kartki świąteczne, wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Opolnicy. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych ozdób przeznaczone są na ośrodek w Opolnicy. Serdecznie dziękujemy za prezentację i możliwość zakupu w bibliotece szkolnej rękodzieł związanych ze świętami bożego narodzenia. Ci, którzy nabędą prezentowane ozdoby mogą być pewni, że są to pojedyncze egzemplarze. Nikt inny nie będzie posiadał identycznego egzemplarza. Kupujcie, pieniądze ze sprzedaży idą na szczytny cel!