TWÓRCZE PRZEOBRAŻANIE ŚWIATA

Realizując treści kształcenia z bloku tematycznego TWÓRCZE przeobrażanie ŚWIATA, 12 grudnia 2006 r. uczennice klasy III d Liceum Profilowanego o profilu socjalnym w składzie:

Magdalena Barnuś, Kamila Chmielewska, Aleksandra Dobrzańska, Edyta Glos, Karolina Grygier, Marta Hajłasz, Anna Hossa, Marianna Jagniątkowska, Izabela Kornecka, Kamila Kornecka, Anna Legieć, Anna Skrobot, Agnieszka Szarobura, Katarzyna Zięba, Monika Ziółkowska uczestniczyły w zajęciach integracyjnych z uczennicami Zespołu Szkół Specjalnych w Kłodzku. W czasie zajęć wymieniono się szkolnymi doświadczeniami edukacyjnymi oraz prezentami gwiazdkowymi i rozegrano mecz w piłkę siatkową, który wygrały nasze uczennice wynikiem 2:0. Integracyjny trzeci set rozegrano w przemieszanych składach. Wtorkowe zajęcia zorganizowali i następne już zaplanowali nauczyciele obu szkół - Adam Kwas i Marian Fornalski.

Tekst i foto: M. Fornalski