Turniej wiedzy o internecie DialNet Masters

W grudniu 2006 r. rozpoczął się I etap rozgrywek drużynowych w sieci. Z naszej szkoły zgłoszone zostały dwie drużyny w składzie: "Budowlanka" Piotr Satanowski, Tomasz Sosnowski i Jakub Stemplewski (wszyscy z kl. 2a TB) pod opieką p. I. i J. B. oraz "ZSP1NET3" Bartłomiej Sapiecha i Piotr Szuber pod opieką p. W. Bielewicza i A. Binder. Rozegrane zostały 4 tygodniowe sesje testów w Internecie. Testy dotyczyły szeroko pojętej wiedzy o Internecie i technologiach teleinformatycznych. Do turnieju zapisało się prawie 500 drużyn z całej Polski, nasze drużyny uplasowały się odpowiednio na 98 ("Budowlanka") i 105 ("ZSP1NET3") miejscu. Gratulujemy i dziękujemy obydwu drużynom za godne reprezentowanie szkoły!

Szczegółowe informacje na stronie http://www.dialnet.pl/masters/

Na zdjęciu drużyna "Budowlanka" w składzie:

Piotr Satanowski, Jakub Stemplewski, Tomek Sosnowski