Dzień Edukacji Narodowej

W piątek, tj. 12 października 2007 roku o godzinie 11.45 w auli szkolnej w budynku "C" zebrali się nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, uczniowie i przedstawiciele rodziców. Uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozpoczął dyrektor szkoły Pan mgr Zbigniew Armata, który na wstępie przywitał wszystkich zgromadzonych. Następnie podziękował wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku za kolejny wspólny rok i za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Kolejnym punktem akademii był występ słowno-muzyczny uczniów naszej szkoły. Piękne wiersze i piosenka wykonana z dużym zaangażowaniem spodobały się wszystkim i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie występu uczniowie wręczyli nauczycielom okolicznościowe laurki. Następnie dyrektor szkoły wręczył okolicznościowe dyplomy i nagrody 11 nauczycielom oraz 7 pracownikom administracji i obsługi. Akademia zakończyła się w miłej atmosferze przy ciastku i kawie.