20.06.2008 r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Dzisiaj, tj. 20 czerwca 2008r. odbyło się w naszej szkole szczególna uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej bowiem nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale także przedstawiciele władz lokalnych. Wszyscy zgromadzili się w celu złożenia wyrazów wdzięczności niezwykłemu człowiekowi panu Maciejowi Lewandowskiemu. Pan Maciej, jako świadek tragicznego wypadku w dniu 29 lutego, wykazał się niesamowitą odwagą, narażając bowiem własne życie, pomógł wyjść z płonącego samochodu naszemu uczniowi Bartkowi Beczek z kl. I a LO. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2007/2008.