Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Kłodzku

Jesteśmy szkołą nr 1 - zbuduj z nami swoją przyszłość


Strona główna Archiwum Konkursy Nauczyciele Dla maturzystów


  Nabór 2018/2019  
  Oferta edukacyjna Regulamin rekrutacji Podanie o przyjęcie Dokumenty do druku  

Zestaw podręczników


Kontakty


wywiadowka.com


Plan lekcji


Oferta edukacyjna


Egzamin zawodowy


Wolontariat


Historia szkoły


Statut


Wychowawcy klas


Pedagog


Psycholog


Świetlica


Komisje przedmiotowe:


Humanistyczna


Zajęć praktycznych


Inne:

Organizacja wycieczek szkolnych


Gazetka szkolnaArchiwum rok szkolny 2007/2008.


Czerwiec 2008:

Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Dodano: 20.06.2008

Dzisiaj, tj. 20 czerwca 2008r. odbyło się w naszej szkole szczególna uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczestniczyli w niej bowiem nie tylko nauczyciele i uczniowie, ale także przedstawiciele władz lokalnych. Wszyscy zgromadzili się w celu złożenia wyrazów wdzięczności niezwykłemu człowiekowi panu Maciejowi Lewandowskiemu. Pan Maciej, jako świadek tragicznego wypadku w dniu 29 lutego, wykazał się niesamowitą odwagą, narażając bowiem własne życie, pomógł wyjść z płonącego samochodu naszemu uczniowi Bartkowi Beczek z kl. I a LO. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego zakończenia roku szkolnego 2007/2008.

(Więcej...)

Powrót do początku

Zakończenie roku szkolnego klas zawodowych

Dodano: 13.06.2008

Dzisiaj, tj. 13 czerwca 2008 roku, pożegnaliśmy absolwentów klas zawodowych o kierunku malarz-tapeciarz. Po krótkim przemówieniu dyrektor szkoły wręczył dyplomy i upominki uczniom wyróżniającym się w nauce, sporcie oraz na zajęciach praktycznej nauki zawodu. Wielu z nich już teraz postanowiło kontynuować naukę w naszej szkole w liceum lub technikum dla dorosłych.

(Więcej...)

Powrót do początku

"Cała Polska czyta dzieciom"

Dodano: 11.06.2008

Jan Brzechwa łączy pokolenia. Przekonałam się o tym przy okazji przygotowań do VII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. W dniach 4 i 5 czerwca w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” uczniowie ZSP Nr 1 w Kłodzku czytali bajki w Przedszkolu Nr 4 i Zespole Przedszkolno Żłobkowym Nr 2.

(Więcej...)

Powrót do początku

Maj 2008:

Matura 2008

Dodano: 05.05.2008

Dzisiaj, tj. 5 maja 2008 roku rozpoczął się w naszej szkole egzamin dojrzałości. Uczniowie zdawali egzamin pisemny z języka polskiego. Ze względu na dużą liczbę zdających powołano aż trzy komisje. Praca wszystkich komisji przebiegała w spokojnej atmosferze. Wielu uczniów pisało egzamin prawie do końca wyznaczonego przepisami czasu. Niestety do egzaminu nie zgłosiło się około trzydzieści osób.

Jutro egzamin pisemny z języków obcych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć obrazujących atmosferę przed maturą

Powrót do początku

Kwiecień 2008:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008 klas maturalnych

Obchody Święta Narodowego 3 Maja

CIEKAWA LEKCJA MUZEALNA

Styczeń 2008:

Wyniki konkursów

Dodano: 30.01.2008

Wyniki konkursów zorganizowanych z okazji
Dni Patrona szkoły
(grudzień 2007)

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

SAMOOCENA

Dodano: 28.01.2008

      Jest to zespół opinii i sądów, które jednostka odnosi do siebie samej. Opinie te i osądy dotyczyć mogą zarówno aktualnych jak i potencjalnych możliwości psychosomatycznych. Jest ona istotnym czynnikiem doskonalenia samego siebie i porządkowania własnej osobowości.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

BAL STUDNIÓWKOWY 2008

Dodano: 28.01.2008

Serdecznie zapraszamy do galerii. Zobaczcie jak bawili się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły na Balu Studniówkowym A.D. 2008.

Zobacz więcej --->

Powrót do początku

ZDJĘCIA KLAS

Dodano: 10.01.2008

Zdjęcia klas. Serdecznie zapraszamy do oglądania galerii zdjęć klasowych.

Zobacz więcej --->

Powrót do początku

Galeria XS

Dodano: 10.01.2008

Biblioteka szkolna zaprasza do wystawiania i oglądania obrazów w mini galerii. Plan jest taki: każdego miesiąca będzie prezentowany oryginalny obraz jednego twórcy. Każdy, kto posiada w swoim domu ciekawy obraz i chce pokazać go innym, może uzgodnić z biblioteką termin. Jako pierwszy prezentujemy rysunek prof. dr. Wiktora Zina.

Zobacz więcej --->

Powrót do początku

Grudzień 2007:

Wigilia szkolna

Dodano: 21.12.2007

W wielu klasach świętowaliśmy dziś wigilię Bożego Narodzenia. Wszyscy życzyliśmy sobie zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2008. Nauczyciele życzyli uczniom sukcesów w nauce, uczniowie życzyli nauczycielom znaczących podwyżek i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Otrzęsiny klas pierwszych

Dodano: 20.12.2007

Dzisiaj, tj. 20 grudnia 2007 roku przyjęliśmy uczniów klas pierwszych w poczet naszej szkoły. Uroczyste otrzęsiny przygotowała klasa 3A LP pod kierownictwem Pani Sylwii Legieć. Zobacz zdjęcia z tej imprezy.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Podwieczorek dla ITAKI

Dodano: 03.12.2007

Podwieczorek dla ITAKI odbędzie się w całej Polsce 2 grudnia 2007 , po południu. W bibliotece szkolnej ZSP Nr 1 w Kłodzku poniedziałek 3. grudnia spotkamy się przy herbacie i ciastku. Podczas spotkania do puszki zbierane będą pieniądze dla Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA. Dołącz do nas. Liczy się każda złotówka. Podwieczorek dla Itaki to wyraz solidarności z rodzinami osób zaginionych. Zapraszam

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Listopad 2007:

Kiermasz świąteczny

Dodano: 28.11.2007

Biblioteka szkolna zaprasza na

10. Kiermasz Świąteczny

 

U nas kupisz wykonane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Bardzie kartki świąteczne, dekoracje i upominki. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone będą na zakup materiałów do dalszej terapii.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Październik 2007:

2007.10.24. CZEGO SIĘ BOI KRAKÓW...

Dodano: 24.10.2007

Wyjechaliśmy z Kłodzka stosunkowo wcześnie, bo już o 4:30 rano…Ale „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło” i przynajmniej mieliśmy cały dzień na zwiedzanie:) Pierwszym przystankiem były Wadowice. Udaliśmy się do domu, w którym urodził się Jan Paweł II, zwiedziliśmy muzeum oraz bazylikę. Potem mieliśmy...

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

2007.10.24 Konkurs Wiedzy o UE

Dodano: 24.10.2007

W dniu 24 października 2007 r. w naszej szkole odbyły się zawody szkolne
VI edycji Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej pod hasłem:

„Wspólna Polityka Zagraniczna i Bezpieczeństwa”

 zorganizowane przez Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej i Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

JAK ZOSTAĆ...?

Dodano: 24.10.2007

 

JAK ZOSTAĆ PRZEWODNIKIEM TURYSTYCZNYM i PILOTEM WYCIECZEK?

 

 Z wielkim zainteresowaniem, podziwem, zachwytem a niekiedy z lekką zazdrością spoglądamy na osoby oprowadzające nas po zabytkach architektury i sztuki oraz obiektach przyrodniczych. Wzbogacamy siebie przejmowaną od nich wiedzą i informacjami o zwiedzanych obiektach, pogłębiamy swoją wrażliwość na otaczające nas środowisko. Otwieramy się na nieznane nam dotychczas aspekty i argumenty z których wiele uznajemy i akceptujemy, zaś z niektórymi mamy ochotę polemizować i niekiedy czynimy to natychmiast. Mocą swojej wyobraźni i własnych ambicji stawiamy się niekiedy w ich roli i zastanawiamy się jak my poprowadzilibyśmy wycieczkę i jakie komentarze wygłosilibyśmy.

 

Orientuje zawodowo, doradza i zachęca mgr Marian Fornalski – przewodnik sudecki i pilot wycieczek

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

Dodano: 22.10.2007

22.10.2007 Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

 

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych. W naszej bibliotece oddano do użytku czytelników: 4 zestawy komputerowe iMac, drukarkę i skaner. Przecięcia wstęgi dokonał Przewodniczący Samorządu Szkolnego Bartłomiej Syneszyn. Na wszystkich, którzy odwiedzą w tym dniu bibliotekę czeka słodki poczęstunek przygotowany przez panią Jolantę Dąbrowską.

Odwiedzajmy naszą szkolną bibliotekę, nie tylko od święta.

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

Ognisko klasy 3B LP /16.10.2007r./

Dodano: 18.10.2007

    16 października 2007 roku klasa 3 B LP (tegoroczni maturzyści) pod opieką wychowawcy, Pana mgr Waldemara Bielewicza zorganizowała ognisko. Kiełbaski oraz pogoda były wyśmienite, a więc i humory dopisały.

 

Powrót do początku

Wycieczka nauczycieli do Czech /06.10.2007r./

Dodano: 16.10.2007

    Po raz kolejny odwiedzamy piękną krainę Morawskiego Krasu. Wycieczkę dla nauczycieli naszej szkoły zorganizował p. Krzysztof Piotrzkowski. Tym razem mieliśmy okazję zwiedzić Jaskinię „Balcarka”. Po drodze tradycyjnie zjedliśmy śniadanie w „Złotej Studni”. Jaskinia Balcarka znajduje się na skraju wsi Ostrov u Macochy w Morawskim Krasie. Mieliśmy do pokonania trasę o długości 600 m. Jaskinia słynie z przepięknej szaty naciekowej, występują w niej wszystkie formy....

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dodano: 12.10.2007

    W piątek, tj. 12 października 2007 roku o godzinie 11.45 w auli szkolnej w budynku "C" zebrali się nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły, uczniowie i przedstawiciele rodziców. Uroczystą akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozpoczął dyrektor szkoły Pan mgr Zbigniew Armata, który na wstępie przywitał wszystkich zgromadzonych. Następnie podziękował wszystkim...

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Dodano: 03.10.2007

TAK SIĘ BAWI, TAK SIĘ BAWI BUDOWLANKA! czyli PODBIJAMY POMORZE :)

 

  Późnym wtorkowym wieczorem 25 września br. spora grupka uczniów klas drugich naszej szkoły (w tym ja :P) zebrała się pod Budowlanką, aby udać się na trzydniową wycieczkę na Pomorze. Organizatorem (a zarazem głównym opiekunem) był p. Rafał Olecha. Oprócz niego pojechali z nami także p. Sylwia Legieć, p. Sylwia Downarowicz i p. Mariusz Bieszke. Podróż niestety była dość męcząca, ponieważ trwała całą noc. Ale okazaliśmy się dzielnymi dziećmi i obyło się bez...

Agata Pilarska kl.IIb LO

Czytaj więcej --->

Powrót do początku

 

Wrzesień 2007:

LITERACKI ATLAS POLSKI

Dodano: 12.09.2007

 

Miło nam powiadomić, iż  uczennice, obecnie kl. 2a LP, Paulina Korpyta i Anna Kościelna otrzymały dyplom za udział w programie edukacyjnym Centrum Edukacji Obywatelskiej "Literacki Atlas Polski" za przygotowanie prezentacji multimedialnej pt.: "Z Anną Zelenay po Kłodzku i okolicy", którą można obejrzeć na naszej stronie. Należy zaznaczyć, że pracę nad projektem koordynowali również nauczyciele informatyki: pani Iwona Budzińska i pan Jerzy Budziński oraz nauczyciel bibliotekarz pani Jolanta Dąbrowska (wszyscy otrzymali zaświadczenia potwierdzające udział w tym projekcie).

 

Powrót do początku

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

Dodano: 03.09.2007

3 września 2007 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2007/2008. Licznie zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli przywitał dyrektor ZSP nr 1 w Kłodzku pan mgr Zbigniew Armata, przedstawił nowych nauczycieli i życzył wszystkim uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym. Po apelu uczniowie rozeszli się do wyznaczonych klas na spotkanie z wychowawcami.

Zobacz więcej --->

Powrót do początku

poczet.JPG (126870 B)

Samorząd Uczniowski


STUDNIÓWKA 2010


Zdjęcia klasowe


Lokalizacja ZSP nr 1


Galeria plakatów

Nie pal


Zdjęcia szkoły


Komunikacja:


PKS Kłodzko

PKP


 

Gimnazjalisto!!! Ta szkoła jest dla Ciebie!!!