WYCIECZKI EDUKACYJNE

Z inicjatywy Dyrektora Henryka Urbanowskiego w październiku 2008r. nasza szkoła nawiązała kontakt z kierownictwem budowy centrum handlowego „Twierdza Kłodzko”. Dzięki temu wszystkie klasy technikum budowlanego udają się tam na wycieczki celem zwiedzenia terenu budowy. Klasy drugie TB odwiedziły teren budowy dnia 24.10.2008 pod opieką Pani Beaty Dawidowicz i Izabeli Kapitan. Dnia 5.11.2008 w wycieczce uczestniczyła klasa III TB z Panią Anetą Markowską i Ireną Szczepankiewicz. Pozostałe klasy Ia, Ib, i Ic oraz  IV TB kolejno wraz z  kierownictwem budowy oprowadza p. Dawidowicz. Dzięki wycieczkom tego typu młodzież może skorelować wiedzę teoretyczną z zakresu przedmiotów zawodowych z praktyką.

Irena Szczepankiewicz

Na zdjęciu kl. III TB