TURNIEJ BUDOWLANY

„ZŁOTA KIELNIA”

ELIMINACJE SZKOLNE

W dniu 10.12.2010r. w ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH nr 1 W KŁODZKU zostały

przeprowadzone eliminacje szkolne w zawodzie malarz-tapeciarz.. Na 43   uczniów  klas drugich, uczestniczyło w turnieju tylko 20 osób .

Etap szkolny zgodnie z regulaminem polegał na  zakreśleniu  jednej z czterech odpowiedzi  w 50 zadaniach z wiedzy zawodowej. Maksymalna ilość punktów za udzielenie  prawidłowych odpowiedzi na wszystkie  zadania mogła wynieść 50.Czas na  rozwiązanie zadań wynosił 90 minut.

Komitet szkolny turnieju biorąc pod uwagę: ilość zdobytych punktów, oceny z przedmiotów zawodowych ,oceny z zajęć praktycznych oraz dobrowolne uczestnictwo uczniów wytypował następujące osoby:

1.KERTESZ SEBASTIAN                  z   KLASY  II c     - uzyskał    47 punktów

2.EMERLE MICHAŁ                                   z   KLASY  II c     -uzyskał     43 punkty

3.ŁYSONIEWSKA KAROLINA           z   KLASY  II b    -uzyskała  39 punktów

W/ w uczniowie będą reprezentować naszą szkołę 5.03.2011 roku  na eliminacjach okręgowych

w Kędzierzynie –Koźlu.

Uczniów z  wiedzy zawodowej teoretycznej i praktycznej  przygotowywać będzie Elżbieta Gradowska,

a z podstaw przedsiębiorczości Andrzej Wyka.

Tekst i foto: Elżbieta Gradowska

Przewodnicząca Komitetu Szkolnego