Zajęcia dodatkowe z zajęć praktycznych.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych, na które chętnie się zapisują, a co najważniejsze aktywnie  w nich uczestniczą. Sami potwierdzają, że zajęcia dodatkowe dają im szansę na kształtowanie umiejętności zawodowych i lepsze przygotowanie do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe ( mniejsza liczebność uczniów), a tym samym na podwyższenie oceny z przedmiotu.

W zajęciach uczestniczą uczniowie kl. I a ZSZ, IIa ZSZ specjalność technolog robót wykończeniowych i I a TB specjalność budownictwo ogólne.

zdjecie282.jpg (304660 B) zdjecie283.jpg (282436 B) zdjecie284.jpg (312786 B)

Uczniowie Mateusz Domin i Janek  Tkaczyk wykonują obliczenia na podstawie wcześniej wykonanych przedmiarów robót. Są to ćwiczenia na obliczanie ilości potrzebnego materiału do wykonania robót tynkarskich i malarskich.

Na podstawie katalogu barw dobierają kolor ścian remontowanej pracowni dydaktycznej w budynku B naszej szkoły.

tekst i foto Cecylia Kasprzak