Remont trzech pomieszczeń w budynku „B” zakończony

Nowa sala dydaktyczna wraz z zapleczem socjalnym i magazynowym od stycznia  br. jest oddana do celów kształcenia zawodowego. Funkcjonalność sali po remoncie poprawi jakość i kulturę pracy wykonywanych zadań praktycznych, kształtujących umiejętności   potrzebne do wykonywanego w przyszłości zawodu.

Remont dotyczył, modernizacji pomieszczenia pralni na cele dydaktyczne. Zakres prac obejmował prace takie jak: rozbiórka ścian działowych, ułożenie glazury, tynkowanie, murowanie i malowanie, które wykonali uczniowie kl. I a i  II a ZSZ specjalność murarz i technolog robót wykończeniowych oraz  uczniowie z kl. I a TB specjalność technik budownictwa.

Nowa sala dydaktyczna posiada nową instalację elektryczną i wodną oraz nową stolarkę okienną. Uczniowie bardzo są zadowoleni z  obecnych warunków w jakich będą kształtować swoje umiejętności zawodowe. Prace w zakresie robót budowlanych, uczniowie, wykonali w ramach zajęć praktycznych.

Nauczyciel prowadzący Cecylia Kasprzak.

Przed remontem:

zdjęcia 253.jpg (335315 B) zdjęcia 257.jpg (342750 B) zdjęcia.jpg (268335 B)

Po remoncie:

zdjęcia 265.jpg (219574 B) zdjęcia 266.jpg (220439 B) zdjęcia 267.jpg (223708 B)

Tekst i foto  mgr Cecylia Kasprzak