WYCIECZKA

UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY DO WAŁBRZYCHA

NA TARGI PRACY

I PREZENTACJE ZAWODOWE

W dniu 21.02.2012 r. w Wałbrzychu w Zespole Szkół nr 5 im. M.T. Huberta przy ulicy Ogrodowej 2a odbyły się Targi Pracy i Prezentacje Zawodowe.

Uczniowie technikum budowlanego kl. III a, III b i  IV b mieli okazję zobaczyć ciekawe prezentacje zawodowe.

Uzyskali informację na temat podnoszenia kwalifikacji i zawodów, w których można znależć pracę oraz wiedzę na temat  testów sprawdzających potencjał zawodowy w  Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

Badania testowe dostarczają wielu informacji dotyczących osobowości czy też potencjału intelektualnego. Taka wiedza niewątpliwie może pomóc w podejmowaniu trafnych decyzji zawodowych.

Wycieczka zorganizowana w ramach Projektu „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO DOLNY ŚLĄSK II" i finansowana ze środków EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO.

Opiekunowie wycieczki :Jolanta Borewicz, Cecylia Kasprzak, Paweł Krzemionka.

Tekst: Cecylia Kasprzak