AKCJA MIKOŁAJKOWA ZAKOŃCZONA!

Dodano: 19.12.2014

AKCJA MIKOŁAJKOWA ZAKOŃCZONA!

We wtorek 16. grudnia uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu wręczyły dzieciom z Domu Dziecka prezenty (gry, zabawki, przybory i sprzęty zbierane przez uczniów naszej szkoły przez ostatni miesiąc). W akcję zaangażowanych było wiele wolontariuszek, niestety nie wszystkie mogły w godzinach popołudniowo – wieczornych uczestniczyć w spotkaniu z dziećmi. Szkołę reprezentowały uczennice: Marta Sidor, Martyna Janusz, Ola Sobasik, Sara Wawrowska, Kamila Adaszyńska, Monika Szefler i Justyna Szmigiel (pod opieką p. Hani Kulik).

Dzięki współpracy z Dyrektor Ciemna 3 D – panią Kamilą Wiśniewską towarzyszył nam „Kinolek” (maskotka kina), który stał się dodatkową atrakcją spotkania. Kino przekazało też na rzecz naszej akcji podarunki dla dzieci.

Pomysł naszych wolontariuszek (a przede wszystkim jego realizacja!) przyniósł dzieciom dużo radości.

Dla wszystkich osób zaangażowanych w akcję zostały złożone na nasze ręce piękne (samodzielnie wykonane przez wychowanków Domu Dziecka) podziękowania.